Konwersja plików

Konwertowanie obrazów z programu Easy Gif2 do Swf, w dowolnej rozdzielczości oraz ilości klatek na sekundę jest proste. Należy najpierw podaj szukany sterownik, który pomoże szybko znaleźć zakres numeru klatki właściwej do konwersji. Nie opuszcza klatek podczas konwersji.

Dostosowuje rozmiary eksportowanych plików wideo. SWF jest łatwy w użyciu. Jak eksportować jedno zdjęcie? W obszarze wyświetlania obrazu gif kliknij prawym klawiszem pojawi się menu,
kliknij przycisk „ExportSingle”, a następnie wybierz format obrazu, który chcesz zapisać. następnie kliknąć przycisk „Save”, aby go zapisać.
Jak eksportować sekwencji bmp? W obszarze wyświetlania obrazu gif kliknij prawym klawiszem pojawi się przycisk „Eksport BMP Sequence” w menu podręcznym , następnie kliknij przycisk „Eksport BMP Sequence”, wówczas można wyeksportować sekwencję bmp. Jak można ustawić katalog przekonwertowanych plików graficznych? Kliknij przycisk pod tekstem „Export Config”, które można wybrać z katalogu.

Jak konwertować animowany gif do pliku swf?

Krok 1: Kliknij przycisk „Otwórz plik”, aby wybrać plik gif. Krok 2: Kliknij przycisk „…” ustawić katalog konwertowanych plików. Krok 3: kliknij przycisk „Konwersja SWF”. Krok 4: Aby przetestować przekonwertowany plik w katalogu po prostu ustaw go. GIF jest popularnym formatem obrazu, bardzo korzystnym dla tworzenia przenoszenia plików obrazu do różnych celów. Często panują tendencję do włączenia tych plików GIF do różnych celów, od e-maili i prezentacji biznesowych, do nadawania atrakcyjnego wyglądu naszym serwisom. Ale jeśli chodzi o przesyłanie tych plików GIF, sytuacja staje się nieco ryzykowna w przypadku, gdy potrzebujemy trochę animacji. Format również nie pozwala jego użytkownikom na zapisywanie pewnych szczególnych klatek obrazu. Problem można rozwiązać poprzez konwersję do formatu bardziej kompatybilnego. Mowa o formacie SWF. Narzędzie jest zdolne do przekształcenia animowanych obrazów GIF do programu Macromedia Flash SWF i pozwalają użytkownikom zapisywanie klatki jako obrazy. Umożliwia on użytkownikom generowanie pliku.