Gify

Z programem Easy Gif Maker można importować ramki z różnych plików graficznych, takich jak BMP, JPG, PNG, TGA, ICO itp. Easy GIF Maker to narzędzie do tworzenia animacji Gif. IT oferuje wiele narzędzi do animacji GIF szybko i efektywnie. Jest Ci niezbędny zarówno podczas tworzenia animacji dla aplikacji internetowych, jak i innych.

Przy użyciu Easy Gif Maker można konwertować te formaty BMP, TGA, JPEG, PNG, ICO serii zdjęć do pliku GIF np. bmp na gif, jpg do gif, tga do gif, png na gif, ico na gif. Przenoś zdjęcia do plików gif. Tu można dodać wszystkie obrazy w folderze za jednym razem. Można ustawić automatyczny rozmiar pliku gif. Można ustawić czas opóźnienia między dwoma obrazami, co optymalizuje wielkość plików GIF.
GIFy małe obrazki stosowane do przekształcania zwykłego dokumentu w formę wysokiej jakości kolorową, a czasem animowaną. Istnieje wiele różnego rodzajów gifów. Można dostać je w sieci bez żadnych komplikacji. Wszystkie są podzielone na kategorie. To sprawia, że proces poszukiwania obecnie pożądanego gifu jest nie tak trudne. Animowane gify są bardzo różne, jednakże posiadają kilka wspólnych cech. Można je stosować przy użyciu różnych metod. Istnieje ogromna różnorodność gify w sieci. Wszystkie z nich są w różnych kolorach i rozmiarach. Istnieją również różne gify poświęcone konkretnym okolicznościom, okazyjne np. Gify na Wielkanoc, Boże Narodzenie, urodziny, ślub. Wybierz jakiś ciekawy obrazek animowany, są z przyjemnością.