Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg – prawo niemieckie

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg – prawo niemieckie
IT Nazwa :
Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg – prawo niemieckie
IT Kategoria:
IT Opis :

Jeżeli masz problemy z prawem lub potrzebna jest Ci fachowa konsultacja prawnicza, to koniecznie umów się na wizytę ze specjalistami z naszej kancelarii prawniczej. Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg to miejsce, gdzie wszystkie osoby zostają otoczone fachową pomocą. To co znacząco nas wyróżnia na tle innych firm, to fachowe podejście do każdego klienta.

Nikt nie zostaje sam. Wszyscy otrzymują u nas fachowe porady, dzięki czemu są oni w stanie rozwiązać wiele spraw samodzielnie. Jeżeli istnieje taka potrzeba, to jesteśmy w stanie wystąpić także w imieniu naszych klientów przed obliczem sądu. Zajmujemy się sprawami w języki polskim oraz niemieckim.

Do specjalizacji naszej kancelarii należą: polsko – niemieckie stosunki handlowe, prawo autorskie i cywilne, prawo handlowe i gospodarcze, dochodzenie należności w Niemczech, prawo rodzinne, prawo spadkowe i wiele innych. Umawiając się z nami na góry zaplanowaną wizytę poświęcimy Wam odpowiednio dużo czasu, aby zapoznać się z Waszymi potrzebami.

IT Telefon:
519419646
IT Siedziba:
ul. Królewiecka 72 54-117 Wrocław
IT REGON:
367772089
IT NIP:
8522531717