Infortes Sp. z o.o. – partner Comarch Wrocław

Infortes Sp. z o.o. – partner Comarch Wrocław
IT Kategoria:
IT Opis :

Infortes to firma specjalizująca się w sprzedaży i wdrażaniu systemów informatycznych nastawionych na usprawnienie pracy przedsiębiorstwa. W ofercie dostępne są sprawdzone systemy takie jak: ERP, BI, DMS. Firma świadczy usługi zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw – a efekty jej działania można obserwować na terenie całego kraju.

Klienci mogą liczyć na profesjonalny dobór rozwiązań informatycznych, które są dopasowane do profilu działalności ich przedsiębiorstw. Na życzenie klientów realizowana jest dodatkowo usługa – całościowe programowanie modułów. Infortes charakteryzuje bogate doświadczenie w integracji systemów Comarch z oprogramowaniem branżowym.

Infortes to profesjonalna firma, która zapewnia zarówno dostawę, jak i uruchomienie serwerów czy oprogramowania systemowego. Praca firmy została doceniona za sprawą wielu certyfikatów, które potwierdzają skuteczność jej działań. Infortes od 2004 roku notuje wzrost klientów, a zarazem pracowników. Zespół najlepszych specjalistów to najlepsza rekomendacja tej firmy.

Infortes Sp. z o.o.

IT Telefon:
713067040
IT Siedziba:
Aleja Śląska 1 54-118 Wrocław
IT REGON:
932978690
IT NIP:
8992499879
  • Infortes Sp. z o.o. – partner Comarch Wrocław