ForceGSM Wrocław – serwis laptopów i telefonów komórkowych

ForceGSM Wrocław – serwis laptopów i telefonów komórkowych
IT Nazwa :
ForceGSM Wrocław – serwis laptopów i telefonów komórkowych
IT Kategoria:
IT Opis :

Profesjonalny serwis telefonów komórkowych i laptopów ForceGSM to firma, która świadczy szeroki zakres usług związanych z naprawami sprzętu elektronicznego we Wrocławiu. Duże doświadczenie i wykwalifikowana kadra specjalistów od serwisowania urządzeń gwarantuje klientom szybki czas realizacji naprawy i atrakcyjne ceny. Dodatkowo istnieje możliwość naprawy uszkodzonego smartfona, laptopa czy tabletu bez wychodzenia z domu.

Firma ForceGSM umożliwia wygodne, telefoniczne zamówienie serwisu z dojazdem do domu klienta, dzięki czemu, żeby szybko naprawić swój sprzęt elektroniczny nie trzeba nawet wychodzić z domu. Osobom, które pracują na telefonie udostępniane są telefony zastępcze.

Dodatkowo firma zajmuje się również sprzedażą telefonów, czytników e-book i smartwatchy oraz posiada profesjonalne zaplecze serwisowe prowadzone przez najlepszych fachowców. Do dyspozycji klientów jest 16 sklepów stacjonarnych na terenie Wrocławia, Kalisza, Legnicy i Oławy oraz sklep internetowy, w którym zamówienia mogą składać klienci z całej Polski.

IT Telefon:
783675000
IT Siedziba:
ul. Hallera 52 50-984 Wrocław
IT REGON:
021020124
IT NIP:
8842510527