Consultrix Wrocław – szkolenia BHP

Consultrix Wrocław – szkolenia BHP
IT Nazwa :
Consultrix Wrocław – szkolenia BHP
IT Kategoria:
IT Opis :

Od 1998 roku nasza firma istnieje na rynku, zapewniając profesjonalne wsparcie w zakresie ochrony pracy oraz kursów kwalifikacyjnych. W głównej mierze współpracujemy z firmami znajdującymi się na Dolnym Śląsku, ale w razie potrzeby wspieramy także wszystkie firmy na terenie całej Polski. Jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie w zakresie audytów BHP, szkoleń z tego zakresu, usług PPOŻ oraz wielu pokrewnych kwestii.

Poza realizacją usług zapewniamy także szkolenia zarówno stacjonarne jak i przy wykorzystaniu platform internetowych. Dysponujemy świetną ekipą fachowców, którzy do każdego zadania podchodzą indywidualnie oraz dbają o pełne zadowolenie każdego z naszych klientów.

Możemy pochwalić się także wieloma referencjami pochodzącymi od zadowolonych klientów. Jest to doskonałe świadectwo jakości zapewnianych przez nas usług. Cały czas staramy się inwestować w rozwój naszych pracowników oraz ich umiejętności. Jesteśmy przekonani, że dzięki skorzystaniu z naszych usług prowadzenie firmy stanie się prostsze i bezpieczniejsze.

Consultrix Centrum Obsługi Biznesu

IT Telefon:
713487090
IT Siedziba:
ul. Sewastopolska 2 51-203 Wrocław
IT REGON:
020368291
IT NIP:
9111901774
  • Consultrix Wrocław – szkolenia BHP
  • Consultrix Wrocław – szkolenia BHP
  • Consultrix Wrocław – szkolenia BHP