systemy erp

Comarch ERP 4.0 – Nowoczesny System ERP

Czy chcesz uczynić swoją firmę innowacyjną, usprawnić jej działanie i zautomatyzować najważniejsze procesy i procedury? Czy chcesz prowadzić działalność na miarę XXI wieku, zwiększając swoją konkurencyjność na rynku?
Z pomocą przychodzą nowoczesne systemy ERP – innowacyjne narzędzia informatyczne, służące do skutecznego zarządzania zasobami przedsiębiorstwa. Nazwa ERP wywodzi się od angielskich słów enterprise resource planning i oznacza nic innego jak zaawansowane zarządzanie zasobami.

Dzięki swojej modułowej strukturze nowoczesny system ERP świetnie sprawdzi się zarówno w niewielkiej firmie, jak i w ogromnym, międzynarodowym przedsiębiorstwie. W zależności od potrzeb i oczekiwań firmy system może się składać z kilku lub kilkunastu modułów, wspierających wzajemnie swoje działanie. Niezawodny system ERP to kompleksowe zarządzanie produkcją i jej planowaniem, sprawny przepływ informacji, kontrola nad przychodami i kosztami firmy, bardziej efektywna obsługa klientów i automatyzacja najważniejszych procesów. Dzięki takiej inwestycji szybko osiągniesz wymarzone cele biznesowe, zwiększysz satysfakcję personelu oraz zadowolenie klientów.
Wśród nowoczesnych systemów ERP na szczególną uwagę zasługuje system Comarch ERP 4.0.

Czym jest Comarch ERP 4.0?

Comarch ERP 4.0 to prawdziwa technologia jutra. Doskonałe narzędzia, które uczynią Twoją firmę efektywną, innowacyjną i godną zaufania. Comarch ERP 4.0 to systemy w chmurze, zawierające szereg dodatkowych, pionierskich rozwiązań takich jak np. aplikacje mobilne, narzędzia e-commerce czy business intelligence.
Wśród systemów Comarch ERP 4.0 znajdują się narzędzia dostosowane do specyfiki zarządzania niewielką działalnością i międzynarodową korporacją.

Ogromnym plusem pionierskich narzędzi Comarch jest możliwość wyboru pomiędzy instalacją oprogramowania na własnych serwerach a możliwością skorzystania z Chmury Comarch. Chmura Comarch to zaawansowane rozwiązania informatyczne, gwarantujące wyjątkową jakość bez konieczności ponoszenia dużych nakładów na własne serwery, licencje i usługi z tym związane. Dzięki Chmurze Comarch ograniczysz koszty, zapewnisz sobie również wygodę i całkowite bezpieczeństwo danych. Oferowane oprogramowanie instalowane jest na serwerach Comarch Data Center – nowoczesnego i bezpiecznego centrum danych zlokalizowanych w Polsce, Francji i Niemczech.

Comarch ERP 4.0 reklama

Comarch ERP XT – technologia do zarządzania mała firmą

Comarch ERP XT to bardzo łatwy w obsłudze, intuicyjny system erp Comarch ERP 4.0, z którego korzysta obecnie ponad 40 000 firm w całej Europie. Dedykowany niewielkim i średnim firmom spełni oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców. Dzięki użyciu modułu księgowego wystawisz fakturę już w 10 sekund, wybierając dane klienta z łatwej w obsłuze bazy kontrahentów. Dokument z powodzeniem wyślesz pocztą e-mail.
Chcesz zrobić rozliczenie miesiąca? System ERP zrobi to za Ciebie!

Rozliczenia księgowe nigdy nie były tak proste! Ty dodajesz dokumenty, a program prowadzi za Ciebie uproszczoną księgowość.

Prowadź księgę przychodów i rozchodów, rejestry zakupów i sprzedaży, ewidencję pracowników i wynagrodzeń oraz środków trwałych. System umożliwi również automatyczną wysyłkę deklaracji VAT-7 do Urzędu Skarbowego!
Dla firm prowadzących stacjonarny bądź elektroniczny sklep, Comarch przygotował specjalny moduł – Comarch E-Sklep. Dopasowany do indywidualnych potrzeb, w pełni zintegrowany systemem z Comarch ERP XT.
Comarch ERP to również możliwość kontroli stanów magazynowych oraz automatycznego przeprowadzenia inwentaryzacji. Co ciekawe, włączając kontrolę stanów magazynowych dla produktów, program sam zablokuje sprzedaż towarów, których nie posiadasz obecnie w magazynie.

Comarch ERP 4.0 – wygoda i całkowita mobilność

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i najnowszej technologii, wykorzystanych w systemach Comarch ERP 4.0 (także w systemie Comarch ERP XT) możesz korzystać z aplikacji internetowej i aplikacji mobilnych. Oznacza to, że dostęp do najważniejszych danych nie jest w żaden sposób ograniczony, a Ty możesz pracować o każdej porze z dowolnego miejsca na ziemi.

Wszystkie rozwiązania dostarczone przez Comarch są w pełni spersonalizowane, dostosowane do potrzeb i oczekiwań swoich użytkowników. Dzięki czemu zapewniają doskonałą skuteczność i pełną satysfakcję z ich eksploatacji.